Rowerowy ARBET Team

15 września 2020

Fabryka Styropianu ARBET wspiera lokalne inicjatywy kulturalne, społeczne i sportowe – w tym rowerowy ARBET Team. Na drogach, bezdrożach oraz w amatorskich imprezach sportowych spotkać można członków drużyny ARBET. Rowerowy ARBET Team Sportowcy – amatorzy, występujący w barwach ARBETu, to na ogół pracownicy i współpracownicy Fabryki. Realizują swoje pasje sportowe i propagują zdrowy styl życia. […]

Fabryka Styropianu ARBET wspiera lokalne inicjatywy kulturalne, społeczne i sportowe – w tym rowerowy ARBET Team. Na drogach, bezdrożach oraz w amatorskich imprezach sportowych spotkać można członków drużyny ARBET.

Rowerowy ARBET Team

Sportowcy – amatorzy, występujący w barwach ARBETu, to na ogół pracownicy i współpracownicy Fabryki. Realizują swoje pasje sportowe i propagują zdrowy styl życia. W takim uprawianiu sportu nie chodzi o wygrane, a o wzajemne wspieranie się i motywowanie do rozwoju.

W ostatnim czasie członkowie drużyny ARBET uczestniczyli w kilku nieco większych imprezach. Warto wymienić wśród nich imprezę z cyklu MTP czyli Gryf Maraton, a także Świeszyński Maraton Rowerowy. Na obu imprezach drużyna ARBET stawiła się w bardzo licznym składzie, pokazując, że dla zapaleńców cyklingu nie ma znaczenia ani wiek, ani płeć, a tylko miłość do sportu.

W galerii znaleźć można materiał zdjęciowy z obu tych imprez, za więcej zdjęć znajduje się na profilu Fabryki na FB.

Tour de Koszalin

W najbliższym czasie, tj. 19 września, będzie mieć miejsce rowerowa impreza sportowa – Tour de Koszalin. Fabryka Styropianu ARBET jest partnerem tego wydarzenia. Dlatego też – ale nie tylko dlatego – w wyścigu wezmą udział sportowcy ARBET Team. Zapisy na zawody wciąż trwają na stronie organizatora. Dostępne dystanse: 13 i 53 km.

Ponieważ w działalności biznesowej chodzi o coś więcej niż tylko zarabianie pieniędzy, Fabryka stara się aktywnie działać w kwestiach społecznych – w tym sportowych.

Dlatego warto przeczytać więcej o działalności prospołecznej Fabryki:

Arbet | Prawdziwy styropian