FS ARBET członkiem Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe

15 lipca 2021

Fabryka Styropianu ARBET jest członkiem Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe. Stowarzyszenie zrzesza producentów obiektów prefabrykowanych a także producentów materiałów dedykowanych do takiego typu budownictwa. Stowarzyszenie EDG zrzesza firmy, które na polskim rynku aktywnie uczestniczą w rozwoju budownictwa drewnianego. Członkami EGD są zarówno firmy zajmujące się prefabrykowanym budownictwem energooszczędnym, jak i producenci materiałów dedykowanych do tego typu […]

Fabryka Styropianu ARBET jest członkiem Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe. Stowarzyszenie zrzesza producentów obiektów prefabrykowanych a także producentów materiałów dedykowanych do takiego typu budownictwa.

Stowarzyszenie EDG zrzesza firmy, które na polskim rynku aktywnie uczestniczą w rozwoju budownictwa drewnianego. Członkami EGD są zarówno firmy zajmujące się prefabrykowanym budownictwem energooszczędnym, jak i producenci materiałów dedykowanych do tego typu konstrukcji.

ARBET i Energooszczędne Domy Gotowe

Do Stowarzyszenia dołączyła Fabryka Styropianu ARBET. ARBET od dawna znajduje się wśród podmiotów wspierających energooszczędność i pasywność budynków. Produkty FS ARBET wpasowują się w idee Stowarzyszenia, ponieważ mogą mieć doskonałe zastosowanie w budownictwie energooszczędnych domów gotowych.

Budownictwo energooszczędne, tworzone według jasnych zasad, gwarantuje użytkownikom odpowiedni standard korzystania z budynku niezmiennie przez długie lata. Stosowanie odpowiednich technologii i produktów wysokiej jakości wpływa na jakość budynku, a dalej – na niskie koszty jego użytkowania.

W domach gotowych, w zależności od zastosowanej technologii, mogą mieć zastosowanie wszystkie produkty ARBETu. Produkty marki Prawdziwy Styropian to:

  • płyty styropianowe dla budownictwa,
  • bloki styropianowe
  • oraz kształtki,

a ich wielkość i forma przestrzenna mogą zostać dopasowane do specyficznych potrzeb klienta.

Dla klienta – tak inwestora, jak i projektanta lub wykonawcy istotne jest, że produkty ARBET dostępne są w każdym miejscu kraju i spełniają one określone wymogi. Każda z rozlokowanych w różnych punktach Polski fabryk produkuje pełen asortyment płyt styropianowych. Wszystkie zaklady działają w oparciu o procedury umożliwiające standaryzację wyrobu gwarantującą powtarzalność parametrów technicznych. Zaś ich powtarzalność daje pewność, że określona płyta styropianowa pozwoli na zachowanie identycznych warunków użytkowania budynku.

Fabryka działa na rzecz jakości

FS ARBET jest aktywnym członkiem stowarzyszeń branżowych – Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) oraz Polskiego Stowarzyszenia Producentów Styropianu (PSPS).

Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń zgromadziło już wśród swoich członków 31 podmiotów, zaangażowanych we wspólne budowanie najlepszego wizerunku technologii ETICS.

Polskie Stowarzyszenie Producentów Styropianu zrzesza przedstawicieli producentów izolacyjnych płyt styropianowych.

FS ARBET żywo interesuje się problemami branży. Fabryka również zajmuje się propagowaniem wiedzy na temat ociepleń i ich jakości. ARBET doradza w wielu kwestiach, m.in. w sprawie możliwości związanych z programem “Czyste Powietrze”.

Dostarczając wiedzy, dbamy o to, by użytkownicy budynków wymagali jak najlepszych, nowoczesnych rozwiązań w zakresie ociepleń. Dzięki temu mieszkańcy zaoszczędzą na rachunkach, ochronią środowisko i będą komfortowo mieszkać.

 

Arbet | Prawdziwy styropian