Szkolenia w ARBECIE

12 marca 2020

Szkolenia w ARBECIE: szkolenia mają wpływ na rozwój firmy. Zaangażowanie pracowników w różne szkolenia i kursy daje korzyści i dla firmy, i pracownika. Zadaniem odpowiedzialnego producenta jest podnoszenie kompetencji swoich pracowników oraz sukcesywne dostarczanie wiedzy klientom. Szczególnie produktowe szkolenia dostarczają niezbędnej, aktualnej wiedzy pracownikom i klientom, a także pozwalają na integrację oraz mają wpływ na […]

Szkolenia w ARBECIE: szkolenia mają wpływ na rozwój firmy. Zaangażowanie pracowników w różne szkolenia i kursy daje korzyści i dla firmy, i pracownika. Zadaniem odpowiedzialnego producenta jest podnoszenie kompetencji swoich pracowników oraz sukcesywne dostarczanie wiedzy klientom.

Szczególnie produktowe szkolenia dostarczają niezbędnej, aktualnej wiedzy pracownikom i klientom, a także pozwalają na integrację oraz mają wpływ na samoocenę osób szkolonych. Tak więc inicjatywy takie wpływają na sukces firmy i jej pozycję na rynku.

Szkolenia w ARBECIE

Szkolenie z najbardziej aktualnych zagadnień Fabryka zorganizowała ostatnio dla pracowników biur handlowych. Służby sprzedaży z pięciu zakładów FS ARBET czyli Koszalina, Gostynia, Golubia-Dobrzynia, Przodkowa i Jasła uczestniczyły w trzydniowym szkoleniu. Wykłady i prezentacje przygotowała Irena Domska, kierownik do spraw zarządzania jakością w ARBECIE. Warto dodać, że główna ekspertka Fabryki regularnie bierze udział w sympozjach i konferencjach, które pozwalają pozostawać na bieżąco z najważniejszymi zagadnieniami dla branży izolacji i ociepleń.

Biura sprzedaży prowadzą na bieżąco szkolenia dla swoich klientów. Firmy dystrybucyjne zapraszają na nie przedstawicieli podmiotów wykonawczych a nawet przedstawicieli inwestorów oraz architektów, co pozwala na zapoznanie rynku z nowościami technicznymi. Ważne jest też dostarczanie odpowiedzi na pytania, które świadczą o zmieniającej się świadomości klientów:

  • pytania o dbałość o środowisko i ekologię,
  • możliwość poprawy warunków życia poprzez izolację budynków,
  • dofinansowania i inne przyjazne dla inwestora rozwiązania,
  • normy, zapisy prawna, zalecenia,
  • program Czyste Powietrze itd.

W ostatnich dniach odbyły się takie właśnie szkolenia m.in. w Pucku, w firmie Hammer-Pol oraz w Naramie, w firmie Frankiewicz.

O wszystkich takich wydarzeniach FS ARBET na bieżąco informuje na swoim profilu na FB.

Arbet | Prawdziwy styropian