Najważniejsze to, co w środku czyli pierwsza pomoc z ARBETem

13 marca 2023

Pierwsza pomoc z ARBETem czyli kurs niezbędny, by zadziałać wtedy, gdy ktoś przy nas będzie potrzebować pomocy. Pomocy, od której może zależeć życie. Odpowiednia reakcja w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia jest bardzo ważna. Z kolei dla pracodawcy takiego, jak Fabryka Styropianu ARBET, ważne jest, by mądrze inwestować w swoje kadry. W Fabryce ważne jest […]

Pierwsza pomoc z ARBETem czyli kurs niezbędny, by zadziałać wtedy, gdy ktoś przy nas będzie potrzebować pomocy. Pomocy, od której może zależeć życie.

Odpowiednia reakcja w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia jest bardzo ważna. Z kolei dla pracodawcy takiego, jak Fabryka Styropianu ARBET, ważne jest, by mądrze inwestować w swoje kadry. W Fabryce ważne jest poszerzanie wiedzy pracowników – i to nie tylko z zakresu branży ociepleń.

Ponadto szkolenia dotyczące najważniejszych aspektów codzienności, świetnie wpisują się w hasło Fabryki: „Najważniejsze to, co w środku”. Tym razem chodzi podstawowe wartości każdego człowieka – zdrowie i życie.

Pierwsza pomoc z ARBETem

To najważniejsza wiedza – umiejętność ratowania zdrowia i życia drugiego człowieka. W ARBECIE regularnie przypomina się i szlifuje wiedzę z zakresu udzielania pomocy przedmedycznej. W tym roku, dzięki profesjonalistom z Fundacja K2, załoga działu handlowego Fabryki Styropianu ARBET  wzbogaciła się w solidną dawkę ważnej wiedzy z zakresu pierwszej pomocy.

Takie działania to niezwykle istotna dla każdego pracodawcy inwestycja w kadry. Fabryka Styropianu ARBET regularnie organizuje szkolenia, mając na celu podnoszenie kwalifikacji pracowników.

W ten sposób osoby zatrudnione w firmie zdobywają nowe, cenne umiejętności To z kolei pozwala na wydajniejszą, lepszą, bardziej satysfakcjonującą pracę. Nie bez znaczenia jest też wpływ szkoleń na postawę życiową pracownika. Szkolenia z pierwszej pomocy skutecznie podnoszą wiarę we własne umiejętności i wpływają na budowanie pewności siebie.

O szkoleniowcach z K2

W zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa osobistego Fundacja K2 działa już od 2013 roku. Specjaliści z Fundacji przeszkolili w ciągu dziesięciu lat około 7000 osób na kursach pierwszej pomocy przedmedycznej i nie tylko. Także na szkoleniach z samoobrony, bezpieczeństwa osobistego, strzeleckich, survivalu czy  samoobrony antyterrorystycznej.

Fundacja K2 korzysta z usług profesjonalnie wyszkolonych instruktorów oraz posiada specjalistyczny sprzęt szkoleniowy do realizacji treningów. Ma też opracowane programy kursów i szkoleń i co najważniejsze – wiedzę jak zrobić, aby kształcić szybko, kompetentnie i naprawdę skutecznie.

 

Arbet | Prawdziwy styropian