Szkolenia techniczne i nie tylko

22 czerwca 2018

Inwestycja w kadry czyli podnoszenie kwalifikacji pracowników – oto powinien dbać odpowiedzialny pracodawca. Szkolenia ważne są z kilku powodów: osoby zatrudnione w firmie zdobywają nowe, cenne umiejętności, szkolenie pracowników zwiększa ich wydajność, trening ma pozytywny wpływ nie tylko na efekty pracy, ale również na wiarę we własne umiejętności i pewność siebie, kursy w firmie zmniejszają […]

Inwestycja w kadry czyli podnoszenie kwalifikacji pracowników – oto powinien dbać odpowiedzialny pracodawca. Szkolenia ważne są z kilku powodów:

  • osoby zatrudnione w firmie zdobywają nowe, cenne umiejętności,
  • szkolenie pracowników zwiększa ich wydajność,
  • trening ma pozytywny wpływ nie tylko na efekty pracy, ale również na wiarę we własne umiejętności i pewność siebie,
  • kursy w firmie zmniejszają rotację pracowników
  • szkolenia pracowników mają pozytywny wpływ na zadowolenie klientów firmy.

Mając to wszystko na uwadze Fabryka Styropianu ARBET organizuje szkolenia dla swoich ludzi, poszerzając wiedzę nie tylko z zakresu branży ociepleń. Dzięki takiemu podejściu w 2018 na szkoleniu wyjazdowym w Murzasichle fachowcy zajęli się zarówno podnoszeniem wiedzy z zakresu technologii jak i szkoleniem z pierwszej pomocy.

Szkolenia i ich tematyka

O produktach, ich zastosowaniu, niuansach technicznych, rozwiązywaniu problemów, które mogą powstawać przy wykonywaniu ociepleń mówiła Irena Domska, kierownik ds. zarządzania jakością FS ARBET Sp. J. Jednocześnie odbyło się szkolenie z pierwszej pomocy, prowadził je Sebastian Bartoszek z firmy CORMED.

O innych szkoleniach dla pracowników przeczytać można TUTAJ. O szkoleniach, które ARBET prowadzi dla swoich partnerów handlowych oraz firm wykonawczych, przeczytać można m.in. TUTAJ.

Arbet | Prawdziwy styropian