Kolejne targi z extraDachem

6 września 2018

ARBET z extraDACHem na Targach Mieszkaniowych. W dniach 1-2 września w Gdynia Arenie odbyły się Targi Mieszkaniowe. Organizatorem jest Murator Expo z udziałem deweloperów, firm wyposażających wnętrza, banków i pośredników kredytowych. Targi były okazją do zaprezentowania produktów ARBETu, a to dzięki współpracy z dobrym partnerem Fabryki, firmą  extraDACH. To nie pierwsza inicjatywa tego rodzaju. Również […]

ARBET z extraDACHem na Targach Mieszkaniowych.

W dniach 1-2 września w Gdynia Arenie odbyły się Targi Mieszkaniowe. Organizatorem jest Murator Expo z udziałem deweloperów, firm wyposażających wnętrza, banków i pośredników kredytowych.

Targi były okazją do zaprezentowania produktów ARBETu, a to dzięki współpracy z dobrym partnerem Fabryki, firmą  extraDACH. To nie pierwsza inicjatywa tego rodzaju. Również na wiosnę 2018 ARBET właśnie razem z extraDACHem zaprezentował się na targach.

W trakcie imprezy w Gdyni na stoisku można było z bliska zobaczyć i dotknąć próbek płyt styropianowych Prawdziwego Styropianu. Pytania klientów dotyczyły zastosowań produktów oraz opłacalności stosowania płyt wyższej jakości. Jak komentuje Sławomir Zinka, przedstawiciel oddziału w Przodkowie, najstarsze pytanie z krainy styropianu to: „Czy to się opłaca ocieplać „tym szarym”, a może lepiej tym białym?”.

Arbet | Prawdziwy styropian