Na targach z EXTRADachem

20 marca 2018

Wiosną i jesienią odbywają się targi branżowe, które przyciągają wykonawców i inwestorów. Dzięki współpracy z partnerami handlowymi, Fabryka Styropianu ARBET bierze udział w takich imprezach. W marcu 2018 Fabryka skorzystała z zaproszeń oddziałów firmy EXTRADach, by zaprezentować swoje produkty na targach. W końcu lutego zorganizowana został kolejna już edycja Targów Budownictwa I Wyposażenia Wnętrz Interbud […]

Wiosną i jesienią odbywają się targi branżowe, które przyciągają wykonawców i inwestorów. Dzięki współpracy z partnerami handlowymi, Fabryka Styropianu ARBET bierze udział w takich imprezach. W marcu 2018 Fabryka skorzystała z zaproszeń oddziałów firmy EXTRADach, by zaprezentować swoje produkty na targach.

W końcu lutego zorganizowana został kolejna już edycja Targów Budownictwa I Wyposażenia Wnętrz Interbud 2018 w Łodzi. EXTRADach Łódź uczestniczy w nich stale i po raz kolejny zaprosił na nie również FS ARBET.

Targi Budowlane BUDGRYF & Home 2018w Szczecinie odbyły się 16-18 marca w halach wystawienniczych MTS. Targi BUD-GRYF są skierowane do firm i osób poszukujących inspiracji budowlanych. Dla zwiedzających ważne są również nowe technologie, materiały i produkty związanych z budową, remontem oraz energią konwencjonalną i odnawialną.

Zagadnienia dotyczące izolacji cieplnej spotykają się ze szczególnym zainteresowaniem zwiedzających. Obniżanie kosztów ogrzewania budynków, ochrona przed smogiem, zdrowsze życie – te hasła sprawiają, że nawet osoby zamieszkujące już dawno wykończone i posiadające pewną izolację budynki, interesują się nowymi możliwościami i technologiami.

 

Arbet | Prawdziwy styropian