Inwestycja w kadry czyli szkolenia w ARBECIE

2 listopada 2018

Rynek pracy nieustannie ewoluuje, co oznacza, że ważna jest inwestycja w kadry! Pracownicy cenią wartości takie jak rozwój, stale dostarczana wiedza i możliwość kształcenia się. ARBET po raz kolejny inwestuje w kadry – czyli w szkolenia dla pracowników. Celem szkoleń jest oczywiście nabywanie wiedzy i umiejętności. Dla odpowiedzialnego pracodawcy szkolenia to też atrakcyjne narzędzie utrwalające […]

Rynek pracy nieustannie ewoluuje, co oznacza, że ważna jest inwestycja w kadry! Pracownicy cenią wartości takie jak rozwój, stale dostarczana wiedza i możliwość kształcenia się. ARBET po raz kolejny inwestuje w kadry – czyli w szkolenia dla pracowników.

Celem szkoleń jest oczywiście nabywanie wiedzy i umiejętności. Dla odpowiedzialnego pracodawcy szkolenia to też atrakcyjne narzędzie utrwalające dobre relacje z pracownikami.

Dlaczego szkolenia w firmie są ważne? Oprócz tego, że osoby zatrudnione w firmie zdobywają nowe, cenne umiejętności, podwyższają też swoją wydajność i zwiększają wiarę we własne umiejętności. To z kolej ma pozytywny wpływ na zadowolenie klientów firmy.

Inwestycja w kadry

W końcu października w Świeradowie Zdroju ARBET zorganizował dla przedstawicieli sieci handlowej szkolenie „Budowa relacji sprzedażowych opartych na parametrach współpracy„. Szkolenie nie miało mieć charakteru nudnych wykładów, dlatego też skupiało się na grach i warsztatach. W negocjacjach najlepiej sprawdza się budowanie relacji opartych na zaufaniu. Dziś dobre kształcenie w zakresie negocjacji i sprzedaży w biznesie pokazuje, w jaki sposób można zbudować wartość dla firmy poprzez pogłębione relacje oparte na zaufaniu.

Więcej o szkoleniach w ARBECIE można znaleźć m.in. TU, TU i TU.

O szkoleniach, które ARBET prowadzi dla swoich partnerów handlowych oraz firm wykonawczych, przeczytać można m.in. TUTAJ.

Zdjęcia ARBET.

Arbet | Prawdziwy styropian