II Konferencja Budowlana IZOBUDu

11 września 2018

8-9 września 2018 w nowo powstałym Notera Hotel SPA nad jeziorem Charzykowskim miała miejsce II Konferencja Budowlana, zorganizowana przez IZOBUD Materiały Budowlane. II Konferencja Budowlana jest kontynuacją wydarzenia, które w 2017 roku miało swoją premierę. Kolejny raz w jednym miejscu spotkali się pomorscy deweloperzy, producenci oraz wykonawcy z branży budowlanej. W ramach Konferencji odbyły się […]

8-9 września 2018 w nowo powstałym Notera Hotel SPA nad jeziorem Charzykowskim miała miejsce II Konferencja Budowlana, zorganizowana przez IZOBUD Materiały Budowlane. II Konferencja Budowlana jest kontynuacją wydarzenia, które w 2017 roku miało swoją premierę.

Kolejny raz w jednym miejscu spotkali się pomorscy deweloperzy, producenci oraz wykonawcy z branży budowlanej. W ramach Konferencji odbyły się prelekcje i pokazy prowadzone przez poszczególne firmy. Również FS ARBET brała w Konferencji aktywny udział – z wykładem wystąpiła Irena Domska, kierownik ds. jakości w Fabryce.

Organizatorzy postanowili zachęcić obecne w branży kobiety do licznego uczestnictwa w Konferencji, organizując dodatkowy panel tematyczny, dedykowany tylko dla pań.

Po zakończeniu części oficjalnej goście bawili się na kolacji, która stała się okazją do zawiązywania nowych kontaktów, mogących w przyszłości zaowocować długofalową współpracą.

Arbet | Prawdziwy styropian