I Konferencja Budowlana IZOBUD

16 października 2017

14 października ARBET uczestniczył w I Konferencji Budowlanej IZOBUD, organizowanej w hotelu Kozi Gród w Pomlewie. Stały partner Fabryki, hurtownia IZOBUD, zorganizował konferencję, by ułatwić wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy producentami materiałów budowlanych a wykonawcami, odbiorcami tych produktów. Organizator zadbał o liczne atrakcje. W trakcie konferencji można było posłuchać wykładów i prezentacji. Oferta producentów prezentowana […]

14 października ARBET uczestniczył w I Konferencji Budowlanej IZOBUD, organizowanej w hotelu Kozi Gród w Pomlewie. Stały partner Fabryki, hurtownia IZOBUD, zorganizował konferencję, by ułatwić wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy producentami materiałów budowlanych a wykonawcami, odbiorcami tych produktów.

Organizator zadbał o liczne atrakcje. W trakcie konferencji można było posłuchać wykładów i prezentacji. Oferta producentów prezentowana była przez przedstawicieli poszczególnych firm. Również Fabryka Styropianu ARBET przygotowała swoje stoisko. Dodatkowo organizowano warsztaty, kącik porad, pojawiła się nawet oferta spoza rynku budowlanego.

IZOBUD wspiera budowanie trwałe i energooszczędne. Misją przedsiębiorstwa jest świadczenie wysokiej jakości usług w branży budowlanej, dostarczanie na rynek najlepszych produktów, zapewniając profesjonalną obsługę, transport i rozładunek. IZOBUD pomaga również przygotowywać szczegółowe kosztorysy w większości systemów budowlanych, izolacyjnych i pokryć dachowych. Klient może liczyć na fachową poradę oraz wyliczenie ilości potrzebnych materiałów na podstawie dostarczonego projektu.O udziale ARBETu w innych konferencjach można przeczytać m.in. TUTAJ.
Arbet | Prawdziwy styropian