Głos Koszaliński o ARBECIE

22 lipca 2020

Głos Koszaliński o ARBECIE – Głos Koszaliński poświęcił stronę na artykuł o tym, jak Fabryka Styropianu ARBET wspomogła Szpital Wojewódzki w Koszalinie. Głos pisze dziś wiele ciepłych słów pod adresem zarządu Fabryki. W kwietniu zarząd zdecydował i wsparciu placówki kwotą powyżej 110 tysięcy złotych. „W sytuacji tak ekstremalnej jak pandemia koronawirusa” czytamy w artykule „firma […]

Głos Koszaliński o ARBECIE – Głos Koszaliński poświęcił stronę na artykuł o tym, jak Fabryka Styropianu ARBET wspomogła Szpital Wojewódzki w Koszalinie.

Głos pisze dziś wiele ciepłych słów pod adresem zarządu Fabryki. W kwietniu zarząd zdecydował i wsparciu placówki kwotą powyżej 110 tysięcy złotych. „W sytuacji tak ekstremalnej jak pandemia koronawirusa” czytamy w artykule „firma ARBET wykazała się nie tylko ogromnym sercem, ale i empatią”. I dalej: „ARBET zasługuje na docenienie (…) przez koszalinian”.

Artykuł powstał po tym, jak Wojewoda Zachodniopomorski podziękował Fabryce za zaangażowanie w walce z COVID-19. Dostrzeżono również prywatne inicjatywy pracowników i współpracowników ARBETu.

Całość do przeczytania w dzisiejszym Głosie Koszalińskim. Jak ustaliliśmy – za kilka dni tekst będzie też obecny w sieci.

O akcji ARBETu pisały już też inne media, w tym prasa branżowa.

 

Arbet | Prawdziwy styropian