Gala Diamentów Forbesa z ARBETem

4 lipca 2023

Dyrektor Generalny Fabryki Styropianu ARBET, Dariusz Karasiński, uczestniczył w Gali Diamentów Forbesa i odebrał przyznany firmie dyplom. Fabryka Styropianu ARBET już kilka miesięcy temu znalazła się w rankingu Diamentów Miesięcznika Forbes. Magazyn każdego roku przyznaje wyróżnienia firmom, które skutecznie podniosły swoją wartość i konsekwentnie budują swoją markę. Wreszcie przyszła pora na odebranie dyplomu. Gala Diamentów […]

Dyrektor Generalny Fabryki Styropianu ARBET, Dariusz Karasiński, uczestniczył w Gali Diamentów Forbesa i odebrał przyznany firmie dyplom.

Fabryka Styropianu ARBET już kilka miesięcy temu znalazła się w rankingu Diamentów Miesięcznika Forbes. Magazyn każdego roku przyznaje wyróżnienia firmom, które skutecznie podniosły swoją wartość i konsekwentnie budują swoją markę.

Wreszcie przyszła pora na odebranie dyplomu.

Gala Diamentów 2023

Gala Diamentów w regionie województwa zachodniopomorskiego odbyła się jako ostatnia. Oczekiwanie na tę imprezę opłaciło się, bo Gala okazała się wspaniałym wydarzeniem.

Dyplom Diamentu przeznaczony dla ARBETu odebrał Dyrektor Generalny firmy, Dariusz Karasiński.

Dyplom potwierdza sukces firmy.

Sukces ów został precyzyjnie zmierzony przez organizatorów, którzy stosują specjalną metodę oceny opartą na połączeniu podejścia majątkowego i dochodowego. Taka metoda uwzględnia zarówno potencjał naszych pracowników oraz naszą wiedzę, jak i efektywność finansową. Dzięki temu właśnie ocena uwzględnia zarówno zyski, jak i czynniki sezonowe oraz koniunkturalne. Jest to ważne zwłaszcza dla firm, które inwestują dużo środków w rozwój, co może wpływać na wysokość zysków. Kombinacja tych dwóch metod pozwala dokonać trafnej oceny wartości przedsiębiorstwa.

Fabryka Styropianu ARBET została uhonorowana Diamentem w piętnastej edycji tego prestiżowego wyróżnienia. Potwierdza to, że firma umie budować wartość nawet w najtrudniejszych warunkach.

Zdjęcia pochodzą ze zbiorów organizatorów.

Arbet | Prawdziwy styropian