ARBET wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce

9 lutego 2023

ARBET wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce – redakcja Forbesa wyróżniła Fabrykę Styropianu ARBET tytułem Diamentu 2023. Z radością informujemy, że Fabryka Styropianu ARBET okazała się znów jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Tym sposobem trafiła do grona laureatów prestiżowego rankingu „Diamenty Miesięcznika Forbes” 2023. Dynamicznie rozwijający się Diament Tytuł […]

ARBET wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce – redakcja Forbesa wyróżniła Fabrykę Styropianu ARBET tytułem Diamentu 2023.

Z radością informujemy, że Fabryka Styropianu ARBET okazała się znów jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Tym sposobem trafiła do grona laureatów prestiżowego rankingu „Diamenty Miesięcznika Forbes” 2023.

Dynamicznie rozwijający się Diament

Tytuł Diamentu trafia dla firm, które najskuteczniej zwiększyły swoją wartość w ostatnich 3 latach.

Znaleźliśmy się w rankingu laureatów sporządzanej raz do roku listy Diamenty Miesięcznika Forbes, ponieważ skutecznie dowiedliśmy, że potrafimy sprostać trudnościom i konsekwentnie budować markę. FS ARBET zwiększyła wartości przedsięwzięcia, co w dzisiejszych czasach nie jest łatwe.

Sukces firm organizatorzy akcji mierzą precyzyjnie – po szwajcarsku. Co to za metoda? Jak piszą organizatorzy – łączy ona metodę majątkową i dochodową. Pierwsza nie wycenia potencjału pracowników i posiadanego know-how. Wycena na podstawie zysków nie uwzględnia natomiast wrażliwości na zmiany sezonowe lub koniunkturalne. Warto też brać pod uwagę, że przedsiębiorstwa, które chcą rozwijać się dynamicznie i dużo inwestują, mogą wykazywać stosunkowo niewielkie zyski. Połączenie obu tych metod rekompensuje pomaga dokonać właściwej oceny.

Piętnasta już edycja Diamentów dowodzi, że Polacy potrafią budować wartość w najbardziej nawet nieprzyjaznym środowisku – tak tę akcję podsumowuje naczelny Forbesa, redaktor Paweł Zielewski.

Tegoroczne Diamenty nie są jedynym wyróżnieniem biznesowym ARBETu. Firma zdobyła m.in. pierwsze Diamenty w 2008 roku, a potem liczne nagrody, certyfikaty i dyplomy takie jak:

  • Konsumencki Lider Jakości,
  • Orły WPROST,
  • Gepardy i Gazele Biznesu oraz wiele innych.
Arbet | Prawdziwy styropian