Fabryka Styropianu ARBET Diamentem Forbesa za 2024 rok

17 czerwca 2024

Na tegorocznej Gali Diamentów Forbesa znów znalazło się miejsce dla Fabryki Styropianu ARBET. ARBET jest w tym roku dwukrotnym laureatem tego wyróżnienia. Fabryka Styropianu ARBET ponownie znalazła się w rankingu Diamentów Miesięcznika Forbes. Tym razem w ręce reprezentanta Fabryki trafiły dwa dyplomy. Gala Diamentów Forbesa, Szczecin 2024 Gala Diamentów w regionie województwa zachodniopomorskiego miała miejsce […]

Na tegorocznej Gali Diamentów Forbesa znów znalazło się miejsce dla Fabryki Styropianu ARBET. ARBET jest w tym roku dwukrotnym laureatem tego wyróżnienia.

Fabryka Styropianu ARBET ponownie znalazła się w rankingu Diamentów Miesięcznika Forbes. Tym razem w ręce reprezentanta Fabryki trafiły dwa dyplomy.

Gala Diamentów Forbesa, Szczecin 2024

Gala Diamentów w regionie województwa zachodniopomorskiego miała miejsce 13 czerwca 2024. To już szesnasta edycja tego rankingu.

We współpracy z redakcją miesięcznika Forbes uznana wywiadownia Dun & Bradstreet Poland przygotowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Wszystkie przedsiębiorstwa, które po weryfikacji umieszczono na liście, mogą już chwalić się tytułem „Diamentów Forbesa 2024”.

Dyplomy przeznaczone dla ARBETu odebrał reprezentant firmy, kierownik BH Koszalin, Marcin Reck.

Tym razem dyplomy są dwa. Jeden z nich Fabryka otrzymała za miejsce w rankingu ogólnym. Drugi zaś za miejsce w rankingu firm o poziomie obrotów powyżej 250 milionów w województwie zachodniopomorskim.

Fabryka Styropianu ARBET została uhonorowana znakiem Diamentu również w poprzednich latacch, m.in. w poprzedniej, tj. w piętnastej edycji tego prestiżowego wyróżnienia.

Więcej o Diamentach

Jak mierzony jest sukces gospodarczych „diamentów”? Diamentami Forbesa zostają organizacje o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4, ocenianym według ratingu Dun & Bradstreet Poland.

Diamenty Forbesa to wyróżnienie, które przynosi nagrodzonym przedsiębiorstwom konkretne korzyści. Liczy się prestiż, zwiększa się wiarygodność podmiotu, a co za tym idzie – również jego widoczność na rynku. Nagroda może też stanowić motywację dla załóg oraz inspirować do dalszych działań. Warto pamiętać, że w niełatwych dla przedsiębiorczości czasach cechy takie jak elastyczność i innowacyjność, są niezwykle istotne, by firmy prowadziły swoją działalność z sukcesem.

Zdjęcia własne, wykonywane na gorąco przez uczestnika Gali.

Arbet | Prawdziwy styropian