ARBET zaprasza na wystawę

6 maja 2019

Projekt ARBET z kulturą wspiera działania społeczne, sportowe i przede wszystkim kulturalne. FS ARBET postrzega swoją misję w tym zakresie jako inicjator i animator, a także nagłaśnia i propaguje wszelkie inicjatywy społeczne w tym zakresie. Dziś ARBET zaprasza na wystawę. Ludzie, którzy tworzą Fabrykę, mają swoje poza zawodowe pasje, zainteresowania i sami w sobie tworzą […]

Projekt ARBET z kulturą wspiera działania społeczne, sportowe i przede wszystkim kulturalne. FS ARBET postrzega swoją misję w tym zakresie jako inicjator i animator, a także nagłaśnia i propaguje wszelkie inicjatywy społeczne w tym zakresie. Dziś ARBET zaprasza na wystawę.

Ludzie, którzy tworzą Fabrykę, mają swoje poza zawodowe pasje, zainteresowania i sami w sobie tworzą wyjątkową wartość, sprawiając, że ARBET jest czymś więcej niż producentem styropianu.

ARBET zaprasza na wystawę

Jeden z twórców ARBETu, Edward Grzegorz Funke, po raz kolejny pokazuje swoją pasję dokumentowania świata. Już niedługo, w Krotoszynie, odbędzie się wernisaż jego wystawy „Portret ze Świata”.

Miejsce: Krotoszyńskie Muzeum Regionalne.

Dzień wernisażu: 22 maja, godzina 18.

Organizator wystawy: Zegart. Partner wystawy: FS ARBET.

Ekspozycja czynna będzie do 30 czerwca.

Funke

Wystawa obejmuje 60 fotografii – reporterskie portrety mieszkańców wielu kontynentów i krajów. Całość stanowi barwną panoramę ludzkich typów i osobowości, będących przedstawicielami wszystkich ras i wielu narodów, kultur i cywilizacji.

E. G. Funke jest znanym i cenionym fotografikiem-reportażystą. Ma w dorobku wiele wystaw w Polsce oraz za granicą. W 2009 roku w Koszalinie powołał do życia Bałtycką Szkołę Fotografii. Przez kilka kadencji pełnił funkcję przewodniczącego Rady Kultury przy Prezydencie Miasta Koszalina. Od kilkunastu lat, wraz z małżonką Krystyną, realizuje własny projekt fotograficzny „Portret Świata”. Pod tą nazwą prowadzi Autorską Galerię Fotografii, www.portretswiata.pl

ARBET zaprasza na wystawę!

 

Arbet | Prawdziwy styropian