ARBET to Super Marka, Polska Dobra Marka oraz Marka XV-lecia

26 stycznia 2024

Redakcja Forum Forum Biznesu przekazała informację o ponownym zdobyciu przez markę ARBET tytułu Super Marka, wyróżnienia Polska Dobra Marka, jak również wyróżnienia specjalnego Marka XV-lecia. Forum Biznesu już po raz piętnasty prowadziło analizy mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności znanych na rynku brandów. Sprawdzono między innymi pozycję rynkową marki oraz jej siłę, jakość […]

Redakcja Forum Forum Biznesu przekazała informację o ponownym zdobyciu przez markę ARBET tytułu Super Marka, wyróżnienia Polska Dobra Marka, jak również wyróżnienia specjalnego Marka XV-lecia.

Forum Biznesu już po raz piętnasty prowadziło analizy mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności znanych na rynku brandów. Sprawdzono między innymi pozycję rynkową marki oraz jej siłę, jakość prezentowaną przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów do marki.

Godło Dobra Marka

U progu 2024 roku marka ARBet została w powyższych analizach wysoko oceniona. Redakcja po raz kolejny postanowiła przez redakcję. Ponownie ARBET wyróżniono, tym razem nie tylko jednym tytułem.

Fabryka Styropianu ARBET otrzymała w tym roku aż trzy wyróżnienie dla marki. Jest to wyróżnienie Super Marka 2024 – Jakość, Zaufanie, Renoma, wyróżnienie specjalne Polska Dobra Marka 2024 oraz dodatkowe wyróżnienie jubileuszowe.

Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma ma już 15 lat. Z okazji jubileuszu edycji redakcja przygotowała nowe wyróżnienie specjalne: Markę XV-lecia.

Jak czytamy w liście od redakcji:

Chcemy poprzez ten tytuł docenić te marki, które w naszym plebiscycie przez te lata pojawiały się regularnie, potwierdzając tym samym z jednej strony ugruntowaną pozycję rynkową i systematycznie rosnącą rozpoznawalność, a z drugiej – najwyższą jakość produktów.

Tak więc decyzją organizatorów programu w gronie Marek XV-lecia znalazła się marka ARBET.

Każda nagroda cieszy, ale ta szczególnie. ARBET jako brand jest od wielu lat jest regularnie nagradzany. Jednak przede wszystkim jest to wyróżnienie dla osób, które na przestrzeni tych lat tworzyły go i rozwijały.

O programie

Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to program promocyjny wdrażany już od piętnastu lat. Ta ogólnopolska akcja ma na celu wybór najlepszych, najbardziej zaufanych, renomowanych marek.

Nie sposób nie wspomnieć, że ostatnie lata dla polskich konsumentów były pełne wyzwań. Konsumenci bowiem stawali w obliczu gruntownych zmian w stylu życia. We współczesnym świecie przeciętnemu odbiorcy coraz trudniej przychodzi dokonać wyboru odpowiedniego produktu. Klienci zadają sobie pytania, jakie produkty są godne zaufania. Przydatnyc wskazówek może dostarczyć Program Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma. Pomaga on bowiem w wyborze najlepszej marki w danej kategorii.

Redakcje Forum Biznesu oraz Biznes Trendy przeprowadzają badania mające na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności brandów w poszczególnych kategoriach. Przedmiotem analiz objęte zostają między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów.

Arbet | Prawdziwy styropian