Konsumencki Lider Jakości 2023 dla ARBETu

26 czerwca 2023

Jak wyłaniany jest lider jakości? 15 tysięcy konsumentów wypowiada się co roku w sprawie jakości prezentowanych im produktów i decyduje o tym, kto powinien zostać wyróżniony. I tak, po raz kolejny, medal Konsumencki Lider Jakości trafia do FS ARBET. KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2023 to podsumowanie ogólnopolskich badań konsumenckich z udziałem ponad 15 tysięcy konsumentów, które […]

Jak wyłaniany jest lider jakości? 15 tysięcy konsumentów wypowiada się co roku w sprawie jakości prezentowanych im produktów i decyduje o tym, kto powinien zostać wyróżniony. I tak, po raz kolejny, medal Konsumencki Lider Jakości trafia do FS ARBET.

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2023 to podsumowanie ogólnopolskich badań konsumenckich z udziałem ponad 15 tysięcy konsumentów, które jednoznacznie identyfikuje liderów jakości w wielu kategoriach asortymentowych.

Jest to już XII edycja Programu.

ARBET czyli lider

Głosami konsumentów, w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2023, marka ARBET zajęła III. miejsce w kategorii „PRODUCENCI STYROPIANU. Uzyskała tym samym brązowe godło: KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2023.

To powtórzenie wyróżnienia sprzed roku, kiedy to Fabryka również otrzymała brązowy medal w tym rankingu.

Od wielu lat Fabryka Styropianu ARBET konsekwentnie stosuje markę „Prawdziwy Styropian”. Termin „prawdziwy” oznacza, że nasze produkty są dokładnie takie, jaki powinien być styropian. Owa prawdziwość może być zagwarantowana tylko poprzez utrzymanie odpowiedniej jakości wyrobów.

W jaki sposób Fabryka Styropianu ARBET osiąga ten cel? W ramach tych działań, firma posiada zakładowy system kontroli jakości, własne laboratoria kontrolne w każdej fabryce oraz spełnia normy ISO 9001:2008. Dodatkowo, wdrożyła system wewnątrzzakładowej Dodatkowej Kontroli Produkcji. Jednocześnie, ARBET dostosowuje swoje produkty do europejskich standardów poprzez oznaczenie ich znakiem CE. Dzięki temu, płyty Prawdziwego Styropianu mogą być stosowane na całym rynku Wspólnoty Europejskiej.

100 procent głosów

100% wyników to rzeczywiste głosy konsumentów, oceniających poszczególne produkty i marki.

Organizatorzy badania gromadzą opinie aktywnych konsumentów. Nie tylko identyfikują Liderów, ale również zbierają wiedzę na temat jakości wybranych produktów i usług. Dodatkowo badanie dostarcza informacji na temat powodów, dla których dane produkty są uznawane za najlepsze.

Konsumencki Lider Jakości 2023 jest ogólnopolskim programem promocyjnym. Ma on na celu wyróżnienie najwyżej ocenianych marek i firm pod względem jakości produktów i usług oferowanych na polskim rynku. Program ten zapewnia laureatom szeroki wachlarz informacji na temat preferencji zakupowych polskich konsumentów. To z kolei przyczynia się do sukcesu wyróżnionych w ten sposób produktów lub usług.

Organizatorem programu jest Redakcja Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną.

 

 

Arbet | Prawdziwy styropian