25 lat współpracy z PEAMCO

30 lipca 2018

W lipcu przedstawiciele FS ARBET uczestniczyli w 25-leciu firmy PEAMCO, jednego z największych dystrybutorów Fabryki. Od początku działalności PEAMCO współpracuje z ARBETem. Firma ma dziś 8 oddziałów, zatrudnia około 200 osób. Firma szczyci się nie tylko nagrodami i certyfikatami branżowymi, ale i aktywnością wykraczającą poza czynności zawodowe. Nasz partner skupia się na wspieraniu placówek edukacyjnych […]

W lipcu przedstawiciele FS ARBET uczestniczyli w 25-leciu firmy PEAMCO, jednego z największych dystrybutorów Fabryki. Od początku działalności PEAMCO współpracuje z ARBETem.

Firma ma dziś 8 oddziałów, zatrudnia około 200 osób. Firma szczyci się nie tylko nagrodami i certyfikatami branżowymi, ale i aktywnością wykraczającą poza czynności zawodowe. Nasz partner skupia się na wspieraniu placówek edukacyjnych i kulturalnych. Z dyplomami i podziękowaniami zapoznać się można na stronie PEAMCO.

Impreza rocznicowa przyciągnęła stałych kontrahentów PEAMCO, w tym przedstawicieli zakładu produkcyjnego w Gostyniu. Gostyń nie raz dołączał się do inicjatyw tej firmy takich jak targi, festyny i prezentacje.

Fabryka Styropianu ARBET dziękuje za 25 lat wspólnej pracy, wiele cennych inicjatyw i zaproszenie na imprezę rocznicową.

Arbet | Prawdziwy styropian