Kolejna impreza z PEAMCO Krotoszyn

19 lipca 2017

Hurtownia z Krotoszyna to stały kontrahent ARBETu. Lato, bez względu na faktyczną aurę, to szczególnie gorący okres dla firm zajmujących się ociepleniami. Nie jest to pora na urlop, budowlańcy zatem z życzliwością witają okazje, które pozwalają połączyć przyjemne z pożytecznym czyli pracę, w tym zaopatrzenie, z wypoczynkiem. Branżowe pikniki i spotkania w hurtowniach, dbających nie […]

Hurtownia z Krotoszyna to stały kontrahent ARBETu.

Lato, bez względu na faktyczną aurę, to szczególnie gorący okres dla firm zajmujących się ociepleniami. Nie jest to pora na urlop, budowlańcy zatem z życzliwością witają okazje, które pozwalają połączyć przyjemne z pożytecznym czyli pracę, w tym zaopatrzenie, z wypoczynkiem.

Branżowe pikniki i spotkania w hurtowniach, dbających nie tylko o zaopatrzenie w najlepsze produkty, ale i kompetentne doradztwo, cieszą się coraz większą popularnością. Stoiska dostawców przyciągają merytoryką, a gospodarze dbają o dodatkowe atrakcje.

7 lipca 2017, kolejny już raz, z taką inicjatywą wyszło Peamco Krotoszyn. Ich cyklicznie organizowany piknik przyciągnął wielu zainteresowanych. FS ARBET jak zwykle zaprosiła na stoisko wielu wykonawców i inwestorów. Przedstawiciele Fabryki przekazywali wiadomości nt. produktów ARBETu – płyt styropianowych, kształtek, bloków, styropapy i pozostałych elementów oferty.

 

Arbet | Prawdziwy styropian