Zakład w Gostyniu podejmuje inicjatywy integracyjne

11 września 2017

Zakład w Gostyniu podejmuje inicjatywy integracyjne – Biuro Handlowe Fabryki Styropianu ARBET w Czachorowie  k. Gostynia organizuje w sezonie letnim i jesiennym imprezy integracyjne i szkolenia. Branża ociepleń w tym czasie nie może liczyć na urlopy. Dla osób nadzorujących działania firm handlowych i wykonawczych spotkania szkoleniowe i integracyjne to często jedyna możliwość oderwania się od […]

Zakład w Gostyniu podejmuje inicjatywy integracyjne – Biuro Handlowe Fabryki Styropianu ARBET w Czachorowie  k. Gostynia organizuje w sezonie letnim i jesiennym imprezy integracyjne i szkolenia.

Branża ociepleń w tym czasie nie może liczyć na urlopy. Dla osób nadzorujących działania firm handlowych i wykonawczych spotkania szkoleniowe i integracyjne to często jedyna możliwość oderwania się od codziennego stresu. Biura handlowe FS ARBET zajmują się często organizacją takich przedsięwzięć. W ostatnich dniach sporo inicjatyw tego typu podjęło BH w Czachorowie.

Jednodniowa zabawa na quadach, szkolenie produktowe połączone z poczęstunkiem i wyprawa kajakowa zostały zorganizowane dzięki stałej pomocy partnerów Fabryki. To już nie pierwszorazowa współpraca ARBETu z firmami takimi jak BITUMEN w Jarocinie czy ARMER Pobiedziska.

Arbet | Prawdziwy styropian