Wyróżnienie – Konsumencki Medal Jakości 2014

17 września 2014

Klienci doceniają jakość Prawdziwego Styropianu.

Konsumencki Lider Jakości 2014 to ogólnopolski program konsumencki, którego celem jest wyłonienie najlepszych, w opinii konsumentów, firm dostępnych na polskim rynku. W każdej kategorii przyznawane są złoty, srebrny i brązowy medal oraz wyróżnienia, które odzwierciedlają pozycję marki wobec konkurentów branżowych.

Program organizuje Redakcja Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Prace związane z przygotowaniem i realizacją badań konsumenckich w ramach programu powierzone zostały Uniwersytetowi Jagiellońskiemu w Krakowie.

Fabryka Styropianu ARBET już po raz trzeci z rzędu otrzymała znak Konsumencki Lider Jakości – po medalach otrzymywanych w latach poprzednich jest to kolejne wyróżnienie za 2014.

O przyznaniu wyróżnienia zdecydowało przede wszystkim uznanie klientów dla jakości produktów oraz ogólna pozytywna opinia klientów. Fabryka Styropianu ARBET oferuje szeroką gamę płyt styropianowych najwyższej jakości, z dumą oznaczając swoje produkty marką „Prawdziwy Styropian”. Fabryka dysponuje własnymi laboratoriami i drobiazgową kontrolą jakości, dzięki czemu można mieć pewność, że produkt zachowa odpowiednie parametry Prawdziwego Styropianu.

Arbet | Prawdziwy styropian