Wieści z sieci sprzedaży

18 kwietnia 2018

Przedstawiciele handlowi ARBETu mają za zadanie utrzymywać stały kontakt z siecią partnerów handlowych Fabryki. Hurtownie i składy budowlane dbają o to, by współpracujący z nimi wykonawcy i inni odbiorcy, korzystali aktywnie z produktów FS ARBET. Duża część asortymentu znajduje się cały czas w magazynach naszych kontrahentów. W razie zapotrzebowania na rzadziej używany produkt hurtownicy zamawiają […]

Przedstawiciele handlowi ARBETu mają za zadanie utrzymywać stały kontakt z siecią partnerów handlowych Fabryki. Hurtownie i składy budowlane dbają o to, by współpracujący z nimi wykonawcy i inni odbiorcy, korzystali aktywnie z produktów FS ARBET. Duża część asortymentu znajduje się cały czas w magazynach naszych kontrahentów. W razie zapotrzebowania na rzadziej używany produkt hurtownicy zamawiają w Fabryce na bieżąco. Tak samo rzecz ma się z nietypowym zamówieniem.

Zdjęcia z PSB BUDO-GIPS w Łodzi, PROTMABUDu – Materiały Budowlane czy z imprezy integracyjnej, organizowanej przez firmę DELTA z Władysławowa i Krokowej demonstrują, jak ścisła może być współpraca producenta z dystrybutorem. Tak rozwinięte kontakty mają potem przełożenie na rynek wykonawczy i dalej na zadowolenie inwestorów.

Zdjęcia – Norbert Haliżak i Sławomir Zinka.

Arbet | Prawdziwy styropian