Wielkopolska docenia Arbet

21 września 2015

15 września w w centrum konferencyjnym „Delicjusz” niedaleko Poznania, odbyła się Polska Gala Biznesu.

W obecności delegacji parlamentarzystów oraz przedstawicieli kilkudziesięciu firm, redakcje TV Expo oraz TV Agro uhonorowały F.S.ARBET za wyjątkowe osiągnięcia gospodarcze oraz innowacyjność nagrodą im. księdza Piotra Wawrzyniaka – osoby która w XIX wieku była zasłużonym dla Wielkopolski działaczem społeczno-gospodarczym.

Wyróżnienie przyznano za dynamikę działań i pozytywny wizerunek w biznesie, a przy okazji Arbet uzyskał także certyfikat Polskiego Klubu Biznesu, dołączając tym samym do prestiżowego grona uznanych firm.

Bardzo dziękuje w imieniu właścicieli, zarządu i wszystkich pracowników, bo to dzięki nim jesteśmy tak mocni – powiedział Artur Szymczak, dyrektor d/s handlu i marketingu F.S. Arbet.

Po części oficjalnej odbył się bankiet, który w subtelny sposób połączył sprawy biznesowe z rozrywką i był doskonałą okazją do nawiązania relacji pomiędzy firmami, działającymi w różnych branżach. Do wrażeń wizualnych, dołączono aspekt wokalny, o który zadbała gwiazda „The Voice of Poland” – Ewa Michrowska.

Arbet | Prawdziwy styropian