Tytuł Kreator Budownictwa Roku 2016 dla dyrektora ARBETU

30 listopada 2016

Co roku „Inżynier Budownictwa” wyłania laureatów, którzy swoją działalnością kształtują budownictwo.

24 listopada w Pałacu Sobańskich w Warszawie odbyła się Gala Kreator Budownictwa Roku 2016. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia przyznane zostały tytuły osobom i firmom z branży budowlanej. Słowo innowacyjność odmienione przez wszystkie przypadki jest słowem kluczem i najlepiej opisuje tegorocznych laureatów. Ich bogate, często wręcz spektakularne osiągnięcia są przykładem na to, że warto kreować i wyprzedzać potrzeby rynku.

Była to już szósta edycja projektu Kreator Budownictwa Roku, funkcjonującego wcześniej jako Kreatorzy budownictwa. Tytułem Kreator Budownictwa Roku Wydawnictwo pragnie promować dobre praktyki, etyczne zachowania, ale także inspirować i motywować do dalszych działań.

Certyfikaty laureatom były wręczane przez Prezesa Krajowej Rady Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa – Andrzeja Rocha Dobruckiego, a także Prezesa Zarządu Wydawnictwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa – Jaromira Kuśmidra.

Projekt Kreator Budownictwa Roku 2016 objęty jest patronatem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Tytuł Kreator Budownictwa Roku 2016 otrzymał Dariusz Karasiński, dyrektor generalny Fabryka Styropianu Arbet Sp. j. Nagrodzono w ten sposóbn 14 innych osób wyróżniających się w działaniach na rzecz rozwoju rynku budowlanego oraz 25 firm – w tym Fabryka Styropianu ARBET. W imieniu Fabryki nagrodę odebral dyr. Artur Szymczak.

Arbet | Prawdziwy styropian