Spotkania branżowe z ARBETem

16 maja 2023

Partnerzy handlowi Fabryki Styropianu ARBET potrafią wpływać na kształtowanie polskiego rynku ociepleń. Dzięki inicjatywom kooperantów ARBETu organizowane są liczne wydarzenia, umożliwiające wspieranie wiedzy na temat systemów ociepleń i poszczególnych produktów. ARBET zawsze stara się wspierać takie spotkania. Partnerzy biznesowi ARBETu na swoich imprezach tworzą możliwość szerzenia wiedzy na tematy branżowe, w tym rynku ociepleń. Zaproszeni […]

Partnerzy handlowi Fabryki Styropianu ARBET potrafią wpływać na kształtowanie polskiego rynku ociepleń. Dzięki inicjatywom kooperantów ARBETu organizowane są liczne wydarzenia, umożliwiające wspieranie wiedzy na temat systemów ociepleń i poszczególnych produktów. ARBET zawsze stara się wspierać takie spotkania.

Partnerzy biznesowi ARBETu na swoich imprezach tworzą możliwość szerzenia wiedzy na tematy branżowe, w tym rynku ociepleń. Zaproszeni przez organizatorów specjaliści, odpowiadają na wiele pytań, m.in. tych z naszej branży. Przedstawiciele Fabryki udzielają przy takich okazjach informacji na tematy takie jak produkty firmy, ocieplenie styropianem, obowiązujące regulacje prawne itd.

Coraz więcej inicjatyw

Początek wiosny 2023 okazał się idealnym czasem na spotkania dla fachowców. Klienci hurtowni budowlanych pracują intensywnie i z zadowoleniem witają każdą inicjatywę, która łączy edukację z odrobiną niezbędnego wypoczynku.

W ostatnich dniach partnerzy ARBETu z Hurtowni Materiałów Budowlanych ELWOZ zaprosili przedstawicieli Fabryki na śniadanie fachowców. Stoiska producentów materiałów budowlanych przyciągnęły budowlańców, którzy chcieli poszerzyć swoją wiedzę nt. prezentowanych produktów.

Już wkrótce, bo 19 maja, kolejną inicjatywę szykuje firma Agromasz, organizując dzień otwarty w jednej ze swoich hurtowni. Tak więc również FS ARBET zaprasza w najbliższy piątek do hurtowni Agromaszu w miejscowości Ostrów Mazowiecka.

Arbet | Prawdziwy styropian