Partnerzy ARBETu

30 września 2019

Partnerzy ARBETu mają znaczący wpływ na kształtowanie rynku ociepleń w Polsce. Dzięki inicjatywom partnerów organizowane są konferencje i przekazywana jest wiedza merytoryczna nt. systemów ociepleń i poszczególnych produktów. Dlatego też ARBET wspiera takie działania. Partnerzy handlowi ARBETu na targach, konferencjach, a także piknikach i festynach stwarzają okazję do szerzenia wiedzy nt. ociepleń. Jak ocieplać szarym […]

Partnerzy ARBETu mają znaczący wpływ na kształtowanie rynku ociepleń w Polsce. Dzięki inicjatywom partnerów organizowane są konferencje i przekazywana jest wiedza merytoryczna nt. systemów ociepleń i poszczególnych produktów. Dlatego też ARBET wspiera takie działania.

Partnerzy handlowi ARBETu na targach, konferencjach, a także piknikach i festynach stwarzają okazję do szerzenia wiedzy nt. ociepleń. Jak ocieplać szarym styropianem? Do czego służy grafit? Jak izolować ściany, jak zabezpieczać stropy? Jak grube powinno być ocieplenie styropianem? Jakich płyt użyć, żeby zaizolować budynek? Na te i wiele innych pytań odpowiedź można znaleźć w hurtowniach i składach budowlanych, współpracujących z FS ARBET.

Partnerzy ARBETu organizują imprezy dla budowlańców

Początek jesieni to dobry czas na organizację pikników i festynów. Klienci hurtowni budowlanych intensyfikują pracę i z satysfakcją witają każdą inicjatywę, która pozwala na chwilę odpoczynku połączonego z dużą porcją fachowej wiedzy.

Tylko w ostatnich dniach partnerzy ARBETu zaprosili przedstawicieli Fabryki na wydarzenia, podczas których potrzebne było profesjonalne doradztwo. Stały partner ARBETu, Izobud Materiały Budowlane, firma działająca na Kaszubach zorganizował piknik z okazji Dnia Budowlańca. Z podobną inicjatywą wyszedł Budex Gryfice z zachodniopomorskiego, organizując weekendową imprezę dla klientów. Hurtownia ANMAR z Gorzowa zdecydowała się przygotować specjalne szkolenie produktowe, na którym ARBET miał specjalną prezentację.

To tylko niektóre z licznych jesiennych inicjatyw.

Rocznice i jubileusze

Niektórzy z partnerów ARBETu działają już wiele lat. Każdy rok w trudnej branży budowlanej wart jest świętowania. Przedstawiciele ARBETu uczestniczyli ostatnio w kilku takich jubileuszach, m.in. w srebrnych urodzinach Budinpolu z Wrocławia oraz aż 35-tej rocznicy istnienia Agromaszu Ostrołęka. Obie te firmy to podmioty z tradycjami, działające niebanalnie i z rozmachem. Współpraca z oboma podmiotami przyczyniła się do wzmocnienia idei ociepleń. Już wkrótce i ARBET będzie świętować kolejną, okrągłą – tym razem już 30-stą rocznicę istnienia.

W galerii zdjęć znajduje się szczególnie dużo zdjęć z jubileuszu AGROMASZu. Wydarzenie to miało szczególną oprawę i gości nawet z Ministerstwa Rolnictwa.

Arbet | Prawdziwy styropian