Orły WPROST 2017 – ARBET wśród nagrodzonych

13 grudnia 2017

6 grudnia w Świnoujściu odbyła się gala Orły WPROST 2017 – ARBET wśród nagrodzonych! Fabryka Styropianu ARBET jest jedną z 26 firm i instytucji województwa zachodniopomorskiego nagrodzoną za wyróżniające wyniki finansowe. Redakcja WPROST, przygotowując nominacje, bierze pod uwagę  między innymi przychody, zyski, rentowność oraz rzetelność płatniczą. Lista ma charakter ogólnopolski, nagrody wręczane są w poszczególnych […]

6 grudnia w Świnoujściu odbyła się gala Orły WPROST 2017 – ARBET wśród nagrodzonych!

Fabryka Styropianu ARBET jest jedną z 26 firm i instytucji województwa zachodniopomorskiego nagrodzoną za wyróżniające wyniki finansowe. Redakcja WPROST, przygotowując nominacje, bierze pod uwagę  między innymi przychody, zyski, rentowność oraz rzetelność płatniczą. Lista ma charakter ogólnopolski, nagrody wręczane są w poszczególnych regionach.

Gala odbyła się w Świnoujściu, w hotelu Radisson Blu. Laureaci często związani byli z gospodarką morską. Okazało się jednak, że zachodniopomorski biznes to nie tylko morze i woda, to również styropian. Minęło już ćwierć wieku działania ARBETu, Fabryka wchodzi w 27 rok działania, zatem kolejne nagrody pokazujące sprawność przedsiębiorstwa pozwalają realnie zapatrywać się na dalszy rozwój firmy.

W ciągu zaledwie 2 tygodni ARBET odbiera kolejną nagrodę biznesową. W dorobku firmy znajduje się już około stu nagród, wyróżnień i dyplomów, potwierdzających dobre działanie firmy.

 

Arbet | Prawdziwy styropian