Ocieplenia styropianem – czyli jak, po co i gdzie?

12 czerwca 2019

Ocieplenia styropianem – jak się za nie zabrać? Jak ocieplać styropianem? Po co ocieplać styropianem? Jaki wybierać styropian do ocieplania? Te pytania pojawiają się na każdym spotkaniu z wykonawcami i inwestorami. Klienci chcą wiedzieć, czy wybrać szary styropian czy biały, jakie są zalety ocieplania styropianem, jak zadbać o czyste powietrze. Zadaniem przedstawicieli ARBETu jest wyjaśniać […]

Ocieplenia styropianem – jak się za nie zabrać? Jak ocieplać styropianem? Po co ocieplać styropianem? Jaki wybierać styropian do ocieplania? Te pytania pojawiają się na każdym spotkaniu z wykonawcami i inwestorami. Klienci chcą wiedzieć, czy wybrać szary styropian czy biały, jakie są zalety ocieplania styropianem, jak zadbać o czyste powietrze. Zadaniem przedstawicieli ARBETu jest wyjaśniać te zagadnienia.

Szkolenia i imprezy

W każdym miesiącu działalności ARBET organizuje swoje imprezy lub włącza się w przedsięwzięcia przygotowywane przez partnerów biznesowych Fabryki. W maju i czerwcu takich wydarzeń było i jest wyjątkowo dużo. Na przykład na początku maja w Grajewie ARBET uczestniczył w cyklu szkoleń przygotowany przez właściciela firmy Dach Hurt, Krzysztofa Wierzbickiego. Kilka dni później na pikniku dla klientów firmy DELTA z Krokowej i Władysławowa była okazja by porozmawiać z producentami na temat produktów i przeprowadzić krótkie szkolenie na temat systemów termoizolacyjnych.

Kolejne wydarzenie miało miejsce dzięki inicjatywie firmy Twój Dom z Prudnika. Prawie w tym samym czasie z podobną inicjatywą wyszła firma z innej strony kraju – Rolstal z Pruszcza Gdańskiego. Szkolenie zorganizował Agromasz Ostrołęka. W tym wypadku szkolenie uzupełniła rozrywka w postaci układania styropianowych puzzli na czas.

To tylko niektóre z wydarzeń szkoleniowych z udziałem ekspertów Fabryki.

Ocieplenia fasad, stropów i podłóg

Dzięki propagowaniu rzetelnej wiedzy nt. izolacji styropianem, płyt styropianowych, ich rodzajów, a także sposobów pracy z tym materiałem izolacyjnym, Prawdziwy Styropian pojawia się w kolejnych inwestycjach na terenie całej Polski. ARBET ma pięć zakładów produkcyjnych, rozlokowanych na terenie całego kraju w taki sposób, by w krótkim czasie móc dostarczyć materiał w każde miejsce.

Na profilu FB i Twitterze ARBET regularnie umieszcza informacje o kolejnych inwestycjach z użyciem produktów FS ARBET. Tylko w ostatnich tygodniach pojawiły się tam zdjęcia z budów m.in.

Zdjęcia ze szkoleń oraz budów wykonali przedstawiciele handlowi FS ARBET.

Arbet | Prawdziwy styropian