Nowy skład fabryczny FS ARBET

29 października 2019

Biuro Handlowe w Przodkowie weszło w bliską współpracę z jednym z partnerów handlowych Fabryki, otwierając nowy skład fabryczny FS ARBET. Od niedawna produkty ARBETu można nabyć w korzystnej cenie w P.H.U.T. „DARKO”. Firma DARKO jest stałym kontrahentem BH Przodkowo, zaopatruje inwestycje budowlane w produkty ARBETu, począwszy od obiektów użyteczności publicznej, na domkach jednorodzinnych kończąc. Nowy […]

Biuro Handlowe w Przodkowie weszło w bliską współpracę z jednym z partnerów handlowych Fabryki, otwierając nowy skład fabryczny FS ARBET. Od niedawna produkty ARBETu można nabyć w korzystnej cenie w P.H.U.T. „DARKO”.

Firma DARKO jest stałym kontrahentem BH Przodkowo, zaopatruje inwestycje budowlane w produkty ARBETu, począwszy od obiektów użyteczności publicznej, na domkach jednorodzinnych kończąc.

Nowy skład fabryczny FS ARBET

Skład znajduje się w Niestępowie w gminie Żukowo, w połowie drogi między Gdańskiem a Kartuzami. Podejmując współpracę z DARKO handlowcy z ARBETu wzięli pod uwagę opinie klientów firmy:

  • informacje o jej niezawodności,
  • oferowanych produktach wysokiej jakości
  • fachowym doradztwie.

Ważne jest to, że każdej inwestycji oraz klientowi przypisany jest przez DARKO opiekun, który przygotowuje szczegółowe wyceny i czuwa nad sprawną realizacją zamówienia. Pracownicy DARKO to zespół osób posiadających długoletnie doświadczenie w branży. Służą fachową wiedzą dzięki licznym, profesjonalnym szkoleniom, dlatego też  klienci mogą liczyć na doskonałą obsługę również w zakresie produktów Fabryki.

Biura handlowe i przedstawicieli ARBETu można znaleźć na naszej stronie.

Arbet | Prawdziwy styropian