Narodowe Dobro 2019 – ARBET wśród wyróżnionych

20 września 2019

Narodowe Dobro 2019 – Fabryka Styropianu ARBET znalazła się wśród wyróżnionych tym godłem. Zamek królewski w Warszawie był świadkiem kolejnej Gali Izby Polskich Przedsiębiorców „Narodowe Dobro”. Na Galę zaproszono przedstawicieli polskich przedsiębiorstw, które przyczyniają się do rozwoju polskiej gospodarki. Wśród nagrodzonych godłem „Narodowe Dobro” jest ARBET. Gala Narodowe Dobro 2019 Gala Izby Polskich Przedsiębiorców odbyła […]

Narodowe Dobro 2019 – Fabryka Styropianu ARBET znalazła się wśród wyróżnionych tym godłem. Zamek królewski w Warszawie był świadkiem kolejnej Gali Izby Polskich Przedsiębiorców „Narodowe Dobro”. Na Galę zaproszono przedstawicieli polskich przedsiębiorstw, które przyczyniają się do rozwoju polskiej gospodarki. Wśród nagrodzonych godłem „Narodowe Dobro” jest ARBET.

Gala Narodowe Dobro 2019

Gala Izby Polskich Przedsiębiorców odbyła się 19.09.2019 na Zamku Królewskim w Warszawie. Zorganizowano ją we współpracy z Rzecznikiem Małych i Średnich Przedsiębiorców, Adamem Abramowiczem, i senatorem Janem Filipem Libickim. Uroczystości wręczenia wyróżnień polskim firmom towarzyszył koncert muzyki klasycznej i okolicznościowy bankiet.

ARBET wśród nagrodzonych

Godłem „Narodowe Dobro 20198” wyróżniono Fabrykę Styropianu ARBET, honorując w ten sposób jej działalność tak w zakresie tworzenia jakościowego produktu jak i misji przedsiębiorstwa. W Zamku na uroczystości reprezentowali ARBET menagerowie sprzedaży: dyrektor Artur Szymczak i kierownicy biur handlowych czterech z pięciu fabryk.

Jakość

Jakość – oto filozofia działania ARBETu. Terminowość, rzetelność, słowność – to buduje siłę przedsiębiorstwa i pozwala klientom obdarzyć go zaufaniem. Fabryka ARBET od lat posługuje się marką „Prawdziwy Styropian”. Prawdziwy – czyli taki, jaki powinien być. Aby stale utrzymać odpowiednią jakość wyrobów, Fabryka wdraża wiele różnorodnych rozwiązań m.in. zakładowy system kontroli jakości, własne laboratoria kontrolne w każdej fabryce, ISO 9001:2008, system wewnątrzzakładowej Dodatkowej Kontroli Produkcji.

Równocześnie z wdrożeniem systemu zarządzania jakością ARBET dostosowuje produkty do standardów europejskich. Wprowadza ich oznaczenie znakiem CE. To z kolei pozwala na stosowanie płyt Prawdziwy Styropian na całym rynku Wspólnoty Europejskiej.

Arbet | Prawdziwy styropian