Kupuj Polskie

24 listopada 2016

22 listopada odbyła się Gala Polskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców.

Gala zorganizowana została przez Polskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców i była okazją do spotkania członków stowarzyszenia, niezrzeszonych przedsiębiorców oraz polityków.

Stowarzyszenie bierze czynny udział w dyskusji na temat zmian, które mają miejsce w polskiej gospodarce między innymi z ministerstwem finansów. Spotkanie było okazją do wymiany poglądów na temat kierunków proponowanych przez rząd.

Podczas gali zostały wręczone również specjalne certyfikaty dla uczestników kampanii medialnej KUPUJ POLSKIE, która promuje i zachęcać do kupowania polskich produktów.  Certyfikaty otrzymało 15 firm: Roleski Sp. j., Fabryka Styropianu ARBET Sp.j., Collage FLEX Krzysztof Hermańczuk, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu, Grupa Producentów Rolnych SUFLIDOWO Sp. z o.o., Polychem Systems Sp. z o.o., Agrofor s.c., Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek, Przedsiębiorstwo Produkcyjne SEKO, RAKOCZY STAL Sp. z o.o., CHATA POLSKA S.A., P.P.H.U. „AGMAR” Mariusz Pasztaleniec, Artagro Polska Sp. z o.o., P.P.CH. i P.R.S. „Anita” Grzegorz Mordalski i PUPIL FOODS Stanisław Sułecki.

Więcej w artykule TUTAJ.

Arbet | Prawdziwy styropian