ARBET z kulturą partnerem festiwalu Filmoniada w Koszalinie

10 maja 2022

ARBET z kulturą jest w tym roku partnerem festiwalu Filmoniada w Koszalinie. To festiwal stanowiący wyjątkowe święto filmowe – a wyjątkowe, bo dedykowane najmłodszym filmomaniakom. Filmoniada trwa dwa dni, podczas których odbywają się m. in. projekcje filmowe, wystawy, spotkania z gwiazdą festiwalu oraz koncerty i występy. Specjalne widowisko obywa się w nowo wyremontowanym Amfiteatrze. Partnerem […]

ARBET z kulturą jest w tym roku partnerem festiwalu Filmoniada w Koszalinie. To festiwal stanowiący wyjątkowe święto filmowe – a wyjątkowe, bo dedykowane najmłodszym filmomaniakom.

Filmoniada trwa dwa dni, podczas których odbywają się m. in. projekcje filmowe, wystawy, spotkania z gwiazdą festiwalu oraz koncerty i występy. Specjalne widowisko obywa się w nowo wyremontowanym Amfiteatrze.

Partnerem festiwalu jest ARBET z kulturą.

Filmoniada 2022

Centrum Kultury 105 w Koszalinie w dniach 9-10 maja 2022 r. ruszyło z szóstą edycją Dziecięcego Festiwalu Sztuki Filmowej FILMONIADA. Dla organizatorów najważniejsza jest promocja sztuki filmowej wśród widzów najmłodszych, w wieku szkolno – przedszkolnym. Festiwal to szereg ciekawych projekcji filmowych i wydarzeń powiązanych ze sztuką filmową. Najważniejszymi gośćmi imprezy – są oczywiście dzieci.

Ważnym punktem festiwalu są warsztaty dubbingowe z zaproszonym – dorosłym – gościem, aktorem Jarosławem Boberkiem. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Każda edycja ma swój motyw przewodni – a ten tegoroczny jest szczególnie ważny dla jednego z partnerów akcji czyli Fabryki Styropianu ARBET. Ten motyw to ekologia. Ważne jest to, by przekazać dzieciom, że o planetę można dbać zawsze i wszędzie. Z kolei motyw filmowy to ponadczasowa Pszczółka Maja.

Arbet | Prawdziwy styropian