ARBET wspiera „Fotografię z duszą”

12 marca 2018

ARBET z kulturą od początku 2018 roku patronuje projektowi „Fotografia z duszą”, inicjatywie mającej na celu popularyzowanie tego gatunku sztuki i przybliżanie sylwetek wybitnych fotografów. Co miesiąc, w każdą – wg planu – drugą środę miesiąca – odbywa się spotkanie w Kawiarni „Kawa z duszą”. Cel – popularyzować sztukę, przybliżać sylwetki kolejnych fotografów. Pierwsze spotkanie […]

ARBET z kulturą od początku 2018 roku patronuje projektowi „Fotografia z duszą”, inicjatywie mającej na celu popularyzowanie tego gatunku sztuki i przybliżanie sylwetek wybitnych fotografów. Co miesiąc, w każdą – wg planu – drugą środę miesiąca – odbywa się spotkanie w Kawiarni „Kawa z duszą”. Cel – popularyzować sztukę, przybliżać sylwetki kolejnych fotografów.

Pierwsze spotkanie odbyło się z Grzegorzem Funke. Grzegorz Funke przejął od tego momentu rolę gospodarza projektu. Gościem lutowego spotkania był Tomasz Juszkiewicz, fotograf, uczestnik i laureat wielu konkursów branżowych, w tym Grand Press Photo 2017. Gościem nadchodzącego, trzeciego już spotkania, będzie Robert Gauer z Kołobrzegu.

Gaurer jest fotografem oraz wydawcą, współwłaścicielem wydawnictwa Kamera z Kołobrzegu. Kamera specjalizuje się w wydawnictwach albumowych, prezentujących piękną polską fotografię. Robert Gaurer prywatnie zaś jest autorem realizowanego od kilkunastu lat projektu fotograficznego „Moja plaża”. Jak mówi – wychodzi na plażę wtedy, gdy inni z niej uciekają, przedstawiając w ten sposób burze, wichry, sztormy i dzikie piękno Bałtyku.

ARBET z kulturą zaprasza już teraz na spotkanie z Robertem Gauerem oraz na kolejne spotkania w każdą drugą środę miesiąca w 2018 roku.

O innych inicjatywach kulturalnych wartych zainteresowania przeczytać można TUTAJ.

Arbet | Prawdziwy styropian