ARBET na sportowo

19 czerwca 2017

Projekt „ARBET z kulturą” to również promocja sportu.

Rolą odpowiedzialnego przedsiębiorstwa jest wspieranie społeczności, w których przychodzi mi działać. ARBET widzi swoją odpowiedzialność w tym zakresie szczególnie mocno w związku z tym, że Fabryka jest w 100% polską firmą z polskim kapitałem, działającą głównie na terenie Polski i wpływającą znacząco na polski rynek. Jednym ze sposobów wspierania społeczności lokalnych jest propagowanie zdrowego trybu życia, sportu, rekreacji.

Od kilku lat działa nieformalnie drużyna ARBET Team, zrzeszająca coraz to większą grupę sportowców-amatorów. Biegacze, kolarze, surferzy, kijkarze, zawodnicy sportów nietypowych – cała ta ekipa jest coraz bardziej widoczna na trasach i boiskach całego kraju.

Dwuosobowy projekt Gołaszyniacy na szlaku czyli przedsięwzięcie Juliana i Barbary Andrzejewskich to coroczna wyprawa rowerowa na coraz dłuższym dystansie. Początkowo państwo Andrzejewscy podróżowali tylko po terenie Polski, w ostatnich latach ich eskapady już wykroczyły poza granice kraju.

Drużyna kolarska to aktualnie najliczniejsza grupa sportowców ARBET Team. W sezonie wiosenno-letnim i jesiennym rowerzyści ARBETu ścigają się na zawodach MTB i maratonach, szykują się też rajdy, w których nie będzie liczyć sie wynik a tylko udział i ukończenie dystansu.

Bieżące informacje nt. osiągnięć drużyny można znaleźć na profilu Fabryki na FB oraz – również na FB – w grupie ARBET Team.

Arbet | Prawdziwy styropian