ARBET – Liderem Jakości

11 stycznia 2013

W ogólnopolskim badaniu jakości F.S. ARBET otrzymał wyróżnienie. Wszystkim osobom, które przyczyniły się do tego sukcesu, serdecznie dziękujemy.

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2012 to ogólnopolski, promocyjny program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Jego celem jest wyłonienie najlepszych, wopinii konsumentów, marek ifirm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku.
Zarówno uczestnicy jak i Laureaci Programu, w czasie jego trwania promowani są na łamach Strefy Gospodarki oraz na portalu www.strefa-gospodarki.pl Wdobie szerokiej oferty produktowej, zróżnicowanej wysoką ilością zmiennych – począwszy na jakości produktu, askończywszy na jego cenie, polski konsument wybiera to, co jego zdaniem jest najlepsze.
Wielu Polaków zastanawia się nad poziomem ceny, znajomością marki, szerokością oferty, dostępnością produktu czy usługi, ale zdecydowana większość kupuje ten produkt, który ich zdaniem, zróżnych powodów jest najlepszy, jest liderem jakości danej kategorii. Właśnie ta opinia Polaków stała się przedmiotem ogólnopolskich badań, zrealizowanych wramach programu Konsumencki Lider Jakości 2012.
Otrzymane wyniki iich analiza pozwoliła jednoznacznie wyłonić liderów jakości poszczególnych kategorii produktowych. Wkażdej kategorii miejsce na podium znalazły trzy najczęściej wskazywane marki, zajmując kolejno pierwsze, drugie itrzecie miejsce.
Więcej na stronach.

Arbet | Prawdziwy styropian