ARBET i „Wieżowiec” czyli kolejna wspólna inwestycja z Prawdziwym Styropianem.

9 sierpnia 2018

ARBET i „Wieżowiec” czyli kolejna wspólna inwestycja z Prawdziwym Styropianem. FS ARBET pracuje z firmą „Wieżowiec” z Ząbkowic Śląskich prawie tak długo, jak długo istnieją obie firmy. To firma mocno osadzona na lokalnych rynkach, z tradycjami, rozwijająca swoje usługi i stale dbająca o dobre kontakty z klientami. ARBET współpracował z „Wieżowcem” przy kolejnych inwestycjach, a […]

ARBET i „Wieżowiec” czyli kolejna wspólna inwestycja z Prawdziwym Styropianem.

FS ARBET pracuje z firmą „Wieżowiec” z Ząbkowic Śląskich prawie tak długo, jak długo istnieją obie firmy. To firma mocno osadzona na lokalnych rynkach, z tradycjami, rozwijająca swoje usługi i stale dbająca o dobre kontakty z klientami. ARBET współpracował z „Wieżowcem” przy kolejnych inwestycjach, a także przy organizacji szkoleń produktowych dla klientów ząbkowickiej firmy.

ARBET i „Wieżowiec” czyli kolejna wspólna inwestycja z Prawdziwym Styropianem.

W tym sezonie około 600 m3 Prawdziwego Styropianu trafiło na budowę nowego osiedla w Kłodzku. Powstają tam trzy budynki mieszkaniowe. Na podłogach znajdują się płyty Prawdziwego Styropianu – Podłoga/Dach Expert EPS 80. Ocieplenie zostanie w najbliższym czasie wykonane z płyt Fasada EKO GRAFIT o grubości 15 cm. Inwestor zdecydował się też na ocieplenie dachów płytami Podłoga/Dach, planowana grubość ocieplenia – wg zapewnień naszego przedstawiciela z tego rejonu, Dariusza Domagały – 20 cm.

O tej inwestycji będziemy dalej sukcesywnie informować.

Arbet | Prawdziwy styropian