Arbet „Gazelą Biznesu”

27 lutego 2013

Po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni przez redakcję „Pulsu Biznesu”

Bardzo miło nam poinformować, że Fabryka Styropianu Arbet po raz kolejny otrzymała tytuł „Gazela Biznesu„. To ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm z Polski.
– Cieszę się, że sukces i rozwój naszej firmy zostały po raz kolejny dostrzeżone – mówi Dariusz Karasiński, Dyrektor Generalny Fabryki Styropianu Arbet. – To bardzo prestiżowa nagroda, przyznawana najszybciej rozwijającym się polskim firmom. Niezmiernie cieszymy się z każdego takiego wyróżnienia. A mamy na koncie ich naprawdę bardzo dużo. Jesteśmy dumni i jednocześnie zadowoleni z tego, że nasze działania są dostrzegane i pozytywnie oceniane przez klientów, specjalistów i rynek.
Czym jest ranking?
Rankingi „Gazele Biznesu” sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Cel? Promocja przedsiębiorczości. W Polsce „Puls Biznesu” opracował już trzynastą edycję „Gazel Biznesu”. Znalazło się w niej 4343 firmy. Pozycja w rankingu zależy wyłącznie od osiągniętych przez przedsiębiorstwa wyników. O możliwości zakwalifikowania się do rankingu decyduje także przejrzystość działania, przejawiająca się publikowaniem własnych wyników finansowych.

Zapraszamy na fotorelację z wręczenia nagrody.

Arbet | Prawdziwy styropian