Aktywna jesień w FS ARBET

20 listopada 2017

Sportowy #ARBETTeam, czyli grupa pracowników i przyjaciół Fabryki Styropianu ARBET, zrzesza miłośników sportu, którzy amatorsko lub wyczynowo uprawiają różne, często bardzo egzotyczne dyscypliny. Zdarzyło się, że na liście dyscyplin pojawił się nawet bubble football czyli gra halowa w piłkę w dmuchanych kulach. Team ARBET to również kilku zawodników występujących w barwach Fabryki poza granicami Polski. […]

Sportowy #ARBETTeam, czyli grupa pracowników i przyjaciół Fabryki Styropianu ARBET, zrzesza miłośników sportu, którzy amatorsko lub wyczynowo uprawiają różne, często bardzo egzotyczne dyscypliny. Zdarzyło się, że na liście dyscyplin pojawił się nawet bubble football czyli gra halowa w piłkę w dmuchanych kulach. Team ARBET to również kilku zawodników występujących w barwach Fabryki poza granicami Polski.

W listopadzie reprezentant ARBETu, Norbert Haliżak, na co dzień handlowiec z Biura Handlowego z Golubia-Dobrzynia, wziął udział w Pustynnym Maratonie EILAT w Izraelu. To kolejny maraton Norberta, w tym roku za granicą reprezentował nas w Tokio.

Działalność #ARBETTeam Fabryka wspiera w ramach projektu „ARBET z kulturą”. Rolą odpowiedzialnego przedsiębiorstwa jest wspieranie społeczności, w których przychodzi jej działać. ARBET widzi swoją odpowiedzialność w tym zakresie szczególnie mocno. Fabryka jest w 100% polską firmą z polskim kapitałem. Jednym ze sposobów wspierania społeczności lokalnych jest propagowanie zdrowego trybu życia, sportu, rekreacji.

Więcej o drużynie i sporcie m.in. TUTAJ.

Arbet | Prawdziwy styropian